Gépészeti Technikum és Kollégium

Mátészalkai Szakképzési Centrum

COVID-19 járványhelyzettel kapcsolatos eljárásrend

Felnőttképzés - 2021/2022

Informatikai partnerünk

Informatikai partnerünk az Elektrix Rendszerház

Elismeréseink

A CodeWeek oldala

Kapcsolódó oldalak

 A Mátészalkai Szakképzési Centrum oldala

-----

Az Innovatív Képzéstámogató Központ oldala

-----

 Az NSZFH oldala

-----

A felvi.hu oldala

 -----

Az Oktatási Hivatal oldala

 -----

A Diákoldal elérhetősége

Pályázataink

EFOP-3.1.9-17-2017-00008 - Iskolapad újratöltve - „Gépészeti újratöltve”

Az Iskolapad újratöltve EFOP-os pályázat oldala

 

GINOP-6.1.3-17-2018-00006 - Idegen nyelvi készségek fejlesztése Mátészalka és vonzáskörzetében élő lakosság körében

Az Idegen nyelvi készségek fejlesztése című GINOP-os pályázat oldala

 

A Határtalanul Program oldala

 

TIOP-3.1.1/08/1/2008-0016 - A Szatmár-Beregi TISZK infrastrukturális fejlesztése

 

TÁMOP-2.2.3-07/2-2F-2008-0013 - A Szatmár-Beregi TISZK szakmai fejlesztése



Támogatóink:

Dobos László
fővédnök
Kovács Sándor
országgyűlési képviselő
Szabó István
Sz-Sz-B megyei közgyűlés alelnöke
Dr. Hanusi Péter
Mátészalka város polgármestere
Rostás János Tibor
Mátészalkai Szakképzési Centrum főigazgatója
Fülöp István
Járási Hivatal vezető
Torma Tamás
alpolgármester
Dr. Bugya László
Kerezsi István
Baross László Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium igazgatója
Dr. Szászi István
Dr. Szondi Zita
főigazgató-helyettes
Sz-SZ-B megyei Oktatókórház Mátészalka
Szalka-Ker. 2000 Bt.
Bodó István
Nagy Kft. - 
Papirusz Papírbolt
Hegedüs Tibor Imre - 
Szerszámbolt
Vékony János - 
Autó-smink Kft.
Szatmár Optika – Kupi Ildikó
FrieslandCampina Hungária Zrt. - Mészárosné Végh Katalin
Kersánszki Anita - Fényes Fitness és Gym
Rimili Autó-motor-kerékpár Centrum
Reményi Lászlóné - Műszaki Bolt
Kovács Sándorné - Margó Optika
Szalka Gyógyszertár
Szülői Munkaközösség
Tisza Csaba - Diákcsemege
Albi horgászbolt
Függönyvarázs
Novella Könyvesbolt
Vizler Tibor - Grovi Kft.
Használt Barkácsgép Áruház
Tóth Józsefné szülő
Szabó József 9.c
Fegyver Bence 9.c
Nyiregyháziné Misley Katalin
Gaál Gergő Levente 9.c
Kónya Balázs 13.c
12.c osztály
11.c osztály
Szabó Máté 11.c
Kerecseny Pál 9.e
Szilágyi Imre
10.f osztály
14.f osztály
11.a osztály
11.b osztály
Szabó József - Elektro sarok
12.d osztály
Beauty Táska és Ajándék
Zolcsák László 10.b
Pálné Pásztor Tünde szülő
Németh-Darabánt Zsanett
Szőke Miklós 9.e
Tejfel Viktória 9.b
10.a osztály
10.e osztály
Parmen Konzervipari Zrt. Nyírmeggyes
Carlo Benetti Esküvői Ruhaszalon Szatmári Konzervgyár - Papp Ferenc
Póti Nikolett 9.d
14.d osztály
Szilvai és Társa Kft.
Kosztyu Miklós
Kovács Terézia 9.e
Nyiregyházi Ákosné szülő
Nyiregyházi Nóra 11.d
Bulyáki Imre 9.e
Petruny Márián 9.c
Alberto Öltönyház
Szabó Bence 9.c
Gépész Felnőtt Focicsapata
Grillázs és Anetta Cukrászda - Szabó Sándor MSZC Déri Miksa Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumának iskolavezetése Sárga Frézia Virág-ajándék üzlet
JOY Divatáru Chocolate szolárium Stihl - Grózinger Attila
Laguna Parfüméria Szalka Festék Kft Frederico Bőrdíszmű
Szal-Tó Kft. Molnár Vivien Kelet Agora
Györfi János Szatmári Boszorkák tánccsoport Ardai Anita
Milka László Opel Magocsa Kft. Elek Heléna
Kiss Jenő és felesége Tar Miklós Tarné Horváth Szilvia
Halászné Kónya Hajnalka Szabó Gabriella Judit 11.b Kónya Gyula 13.c
Nyíri Lajos Sukta Erzsébet Bíró Eszter 9.e
Fodor Richárd 9.e Erdős Alex 9.e Kerecseny Petra 9.e
9.e osztály Filep Eszter 9.b Mester Péter 9.b
Erdei Bence 9.b Bíró Zoltán 9.b Szűcs Vivien 9.b
Iván Antal Dániel 9.b Papp Alexandra 9.b Tóth Márk 9.b
Lőrincz Kevin 9.b Gere Ernőné 11.e 13.e osztály
Tóth-Vonház Linda Facsar Nándor 9.a Török Regina 9.d
Fejér Gábor és családja 10.c osztály Szabó István
Szabó Istvánné Márton Patrik 11.d Zakor Gergő 11.d
Harangozó Petra 11.d Kovács Szabina 11.d Nyiregyházi Nóra 11.d
Kelemen Kitti 11.d Virág Nóra 11.d Hódi Adrienn 11.d
Kovács Szabina 11.d Szűcsné Kerti Éva Dienes Glória 9.d
Lakatos József 9.e Belényessi Norbert Szabó Krisztina
Ari Zoltán Hudákné Tóth Adrienn Székely Beáta
Csürök László 11.e Puskás Dominik 11.e Kissné Papp Anita
Vincze Katalin 12.e osztály Bródi Viktor
10.d osztály Boros Máté Rozgonyi Dezsőné
Tömöriné Józsa Beáta Kötél Sándor Véghné Tomkó Beáta
Plesu Csaba Pillingné Gégény Edina Simon Ágoston 9.b
Szabó Petra 11.d Lukács Krisztina Soltész Ferenc
Gere Róbert Fülöpné Kecskés Judit Balogh Sándorné
13.d osztály Havacs Evelin 13.d Tömöriné Pregon Ildikó
Szabó Ágnes Koncz Annamária Pálinkás István
Lakatosné Kádár Ágnes Horilláné Hajdu Éva Lengyel Zoltán
Varga Martin Gyula 9.a Bársony Márk 9.e Bulyáki Máté 9.e
Katona Mónika 9.e Katona Zoltán 11.b Séra Erzsébet 11.d
Mozsik Gábor 9.a Simon Ivett 9.a Szabad Attila 9.a
Kun András Bence 9.e Szabó Gábor Bánhalmi Imréné
Hutfleszné Varga Katalin Szakácsné Dancs Zsuzsa Veres Norbert
9.d osztály 15.d osztály Bétéri Csaba
Pénzes Zoltán 9.c osztály Szépné Bojer Boglárka
Szép Tamás Nagy Attila Csontosné Mezőfényi Mónika
Horváthné Gereba Katalin 9.f osztály Pituk Andrea
Barkovánné Uzonyi Pálma Barkován Ferenc  

 

A „Mátészalkai Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium Diákjaiért” Alapítvány Kuratóriuma megköszöni mindazok támogatását, akik 2016-ban adományukkal segítették munkáját.

Kérem Önöket, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával segítsék további munkánkat. Adószámunk:18804177-1-15

Tisztelettel: Dr. Bugya László kuratóriumi elnök

A Gépészeti Facebook oldala     A Gépészeti Youtube csatornája

E-Napló

A KRÉTA oldala
Google Play áruház oldala

A tanítási órák rendje

Térítésmentes angol órák

Térítésmentes angol órák oldala

Ápolói ösztöndíj program

Az ápolói ösztöndíj oldala

Pénz7

A Pénz7 tematikus oldala