Felnőttképzés - 2022/2023

Belépés a KRÉTA-ba

Szak(ok): Gépészmérnök, Informatika tanár
Fogadóóra: Szerda 2. óra (igazgatói iroda)

Szak(ok): Informatikus mérnök
Fogadóóra: Péntek, 1., 8. óra (12-es iroda)

Szak(ok): Történelem, Földrajz
Fogadóóra: Kedd, 2. óra (7-es iroda)

Szak(ok): Gépipari és automatizálási  üzemmérnök, Informatika tanár
Fogadóóra: Hétfő, 5. óra (28-as iroda)

Szak(ok): Informatika, Gépészmérnök
Fogadóóra: Kedd, 3. óra (201)

Szak(ok): Élelmiszeripari mérnöktanár
Fogadóóra: Hétfő, 14-15h

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom, Német nyelv
Fogadóóra: Csütörtök, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Biológia, Egészségtantanár, Egészségügyi szociális munkás
Fogadóóra: -

Szak(ok): Informatikus, Mérnök, Okleveles informatika tanár
Fogadóóra: Szerda, 3. óra (103-as tanterem)

Szak(ok): Informatikus, Mérnök tanár
Fogadóóra: Hétfő, 2. óra (302-es szertár)

Szak(ok): Diplomás ápoló, Egészségügyi tanár
Fogadóóra: Csütörtök, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Agrármérnök tanár
Fogadóóra: Csütörtök, 14-15h

Szak(ok): Matematika, Fizika
Fogadóóra: Szerda, 2. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Gépi forgácsoló, CNC gépkezelő
Fogadóóra: Kedd, 5. óra (18-as tanműhely)

Szak(ok): Testnevelés
Fogadóóra: Kedd, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Mérnök-technológus
Fogadóóra: Hétfő, 8. óra (kollégiumi nevelői szoba)

Szak(ok): Matematika, Ábrázoló geometria, Közgazdász
Fogadóóra: Csütörtök, 2. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Biológia, Gyógytestnevelő
Fogadóóra: Péntek 3. óra (testnevelő szertár)

Szak(ok): Történelem, Német nyelv
Fogadóóra: Péntek, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Rendészeti igazgatásszervező (közrendvédelmi)
Fogadóóra: Csütörtök 6. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Német nyelv, Könyvtár, Egészségügyi szociális munkás
Fogadóóra: Hétfő, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Történelem, Földrajz
Fogadóóra: Kedd, 6. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Okleveles műszaki oktató
Fogadóóra: Kedd, 3. óra (23-as műhely)

Szak(ok): Orosz nyelv, Német nyelv
Fogadóóra: Hétfő, 3.óra (oktatói szoba) 

Szak(ok): Műszaki tanár, Informatika tanár
Fogadóóra: Szerda, 2. óra (210)

Szak(ok): Diplomás ápoló, Egészségügyi tanár
Fogadóóra: Péntek, 2. óra (K100)

Szak(ok): Biológia, Könyvtár, Számítástechnika
Fogadóóra: Kedd, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Kémia, Számítástechnika, Informatika
Fogadóóra: Kedd, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Angol nyelv
Fogadóóra: Csütörtök, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Diplomás ápoló
Fogadóóra: Péntek, 4. óra (K103)

Szak(ok): Testnevelés, Biológia
Fogadóóra: Hétfő, 3-4-5. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom,Közgazdász
Fogadóóra: Kedd, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Német nyelv, Holland nyelv
Fogadóóra: Szerda, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Ügyvitel, Kommunikáció
Fogadóóra: Kedd, 6. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Okleveles informatika tanár, Biológia
Fogadóóra: Szerda, 6. óra (302)

Szak(ok): Diplomás ápoló, Egészségügyi tanár
Fogadóóra: Hétfő, 4. óra (K100)

Szak(ok): Fizika, Kémia
Fogadóóra: Csütörtök, 7. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Testnevelés, Gyógytestnevelés
Fogadóóra: Kedd, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Angol nyelv, Testnevelés, Fizika
Fogadóóra: Kedd, 3. óra (testnevelő szoba)

Szak(ok): Angol nyelv és irodalom, A nyelvtudományok doktora
Fogadóóra: Hétfő, 4. óra (309)

Szak(ok): Gazdasági mérnök, Programozó, Okleveles közgazdász tanár
Fogadóóra: Hétfő, 2. óra (103)

Szak(ok): Matematika, Ábrázoló geometria
Fogadóóra: Péntek, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Közgazdász
Fogadóóra: Hétfő, 3.óra (206)

Szak(ok):Történelem, Ének-zene
Fogadóóra: Csütörtök, 2. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom, Kommunikáció
Fogadóóra: Péntek, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Matematika, Kémia
Fogadóóra: Szerda, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Gépészmérnök
Fogadóóra: Csütörtök, 7. óra (201)

Szak(ok): Ügyvitel, Kommunikáció, Egészségfejlesztő mentálhigiéné
Fogadóóra: Hétfő, 2. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Történelem, Angol nyelv, Szociológia
Fogadóóra: Szerda, 2. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Közgazdász, Építőmérnök, Üzemmérnök
Fogadóóra: Szerda, 2. óra (305-ös szertár)

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom, Népművelési előadó
Fogadóóra: Kedd, 2. óra (305-ös szertár)

Szak(ok): Biológia, Földrajz, Környezetvédelmi ökológus
Fogadóóra: Csütörtök, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Biológia, Környezetvédelem, Környezetvédelmi ökológus
Fogadóóra: Csütörtök, 4. óra (107)

Szak(ok): Történelem
Fogadóóra: Hétfő, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv, Orosz nyelv
Fogadóóra: Csütörtök, 4. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Gépészmérnök, Műszaki tanár
Fogadóóra: Csütörtök, 6. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Pedagógia
Fogadóóra: Szerda, 14-15h

Szak(ok): Matematika, Német nyelv
Fogadóóra: Péntek, 4. óra (108)

Szak(ok): Matematika, Ábrázoló geometria
Fogadóóra: Péntek, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom, Művelődési és felnőttképzési menedzser
Fogadóóra: Hétfő, 2. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Gépészmérnök
Fogadóóra: Hétfő, 3. óra (201)

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv
Fogadóóra: Hétfő, 3. óra (oktatói szoba)

Szak(ok): Mezőgazdasági gépészmérnök, Okleveles mérnök-tanár
Fogadóóra: Szerda, 3. óra (201-es iroda)

Szak(ok): Biológia, Technika
Fogadóóra: Szerda, 13-14h

Szak(ok): Magyar nyelv és irodalom, Német nyelv
Fogadóóra: Kedd, 2. óra (oktatói szoba)

Baráth Szilvia
Németh-Darabánt Zsanett
Pappné Király Nikoletta