Gépészeti Technikum és Kollégium

Mátészalkai Szakképzési Centrum

COVID-19 járványhelyzettel kapcsolatos eljárásrend

Felnőttképzés - 2021/2022

Informatikai partnerünk

Informatikai partnerünk az Elektrix Rendszerház

Elismeréseink

A CodeWeek oldala

Kapcsolódó oldalak

 A Mátészalkai Szakképzési Centrum oldala

-----

Az Innovatív Képzéstámogató Központ oldala

-----

 Az NSZFH oldala

-----

A felvi.hu oldala

 -----

Az Oktatási Hivatal oldala

 -----

A Diákoldal elérhetősége

Pályázataink

EFOP-3.1.9-17-2017-00008 - Iskolapad újratöltve - „Gépészeti újratöltve”

Az Iskolapad újratöltve EFOP-os pályázat oldala

 

GINOP-6.1.3-17-2018-00006 - Idegen nyelvi készségek fejlesztése Mátészalka és vonzáskörzetében élő lakosság körében

Az Idegen nyelvi készségek fejlesztése című GINOP-os pályázat oldala

 

A Határtalanul Program oldala

 

TIOP-3.1.1/08/1/2008-0016 - A Szatmár-Beregi TISZK infrastrukturális fejlesztése

 

TÁMOP-2.2.3-07/2-2F-2008-0013 - A Szatmár-Beregi TISZK szakmai fejlesztéseSzövegszerkesztésből Soós Dávid (13.e) az 5., Nagy Klaudia (13.b) a 6. helyet szerezték meg kategóriájukban. Eredményesen szerepeltek még: Katócz Bettina, Varga Vivien (14.e), Pál Vivien (12.d), Vad József, Plébán Patrícia, Máté Vivien, Szűcs Alexandra (13.b), Bakk Réka, Szántó Eszter Anna (13.e).

A országos szövegszerkesztő verseny csapateredménye (a három legjobb versenyző nettó eredménye alapján) a 6. helyet szereztük meg. A csapattagok: Soós Dávid (13.e), Nagy Klaudia, Vad József (13.b). Az országos szövegszerkesztő verseny pontszerző eredménye alapján a 7. helyezést értük el 13700 ponttal, a 13 középiskola közül.

Gépírásból Tanuló I. kategóriában 97 versenyzőből: Tóth István (12.d) 16., Boros Máté 28, Szalacsi Natália (11.d) 55. helyen állnak. Tanuló II. kat. 82 versenyzőből: Kincs Martin (10.d) 49. hely. Tanuló III. kat. 105 versenyző közül: Tordai Petra 38. Szilágyi Renátó (9.d) 44. hely. Eredményes: Matyi Barbara, Nagy Eszter (9.d). Ifjúsági I. kategóriában 75 főből Kincs Attila (14.b) 11., Balogh Enikő (levelező) 22., Kondor Bettina (14.b) 25., Katócz Bettina 30., Markovics Beáta 32., Varga Vivien (14.e) 38. hely. Eredményes munkát írtak még: Borbás Gergő, Zékány Enikő Dzsenifer, Deres Réka, Erdős Nóra, Cseh Dalma (14.e), Várhelyi Mónika, Vakarcs Viktória, Nagy Klaudia (14.b). Ifjúsági II. kategóriában 101 főből Kiss Szabolcs (13.e) az 1. helyet szerezte meg. Eredményes munkát írtak: Barta Bernadett, Porcsint Erika, László Bettina, Biró Attila, Matolcsi Valentina (13.e)

Az országos gépíróverseny csapateredménye  (a három legjobb versenyző eredménye alapján) iskolánk a 7. helyen zárt az induló 35 középiskola közül. Csapattagok: Kiss Szabolcs (13.e), Kincs Attila (14.b), Tóth István (12.d)

Az országos gépíróverseny pontszerző eredménye (valamennyi sikeres versenyző nettó eredménye alapján) iskolánk a 3. helyet szerezte meg a 40 középiskola közül.

Felkészítők Szabó Ágnes és Láposiné Kiss Judit tanárnők voltak.

Gratulálunk a szép eredményekhez, és további sikeres versenyzést kívánunk!

A Gépészeti Facebook oldala     A Gépészeti Youtube csatornája

E-Napló

A KRÉTA oldala
Google Play áruház oldala

A tanítási órák rendje

Térítésmentes angol órák

Térítésmentes angol órák oldala

Ápolói ösztöndíj program

Az ápolói ösztöndíj oldala

Pénz7

A Pénz7 tematikus oldala

OSense O-Sense