Gépészeti Technikum és Kollégium

Mátészalkai Szakképzési Centrum

COVID-19 járványhelyzettel kapcsolatos eljárásrend

Felnőttképzés - 2021/2022

Informatikai partnerünk

Informatikai partnerünk az Elektrix Rendszerház

Elismeréseink

A CodeWeek oldala

Kapcsolódó oldalak

 A Mátészalkai Szakképzési Centrum oldala

-----

Az Innovatív Képzéstámogató Központ oldala

-----

 Az NSZFH oldala

-----

A felvi.hu oldala

 -----

Az Oktatási Hivatal oldala

 -----

A Diákoldal elérhetősége

Pályázataink

EFOP-3.1.9-17-2017-00008 - Iskolapad újratöltve - „Gépészeti újratöltve”

Az Iskolapad újratöltve EFOP-os pályázat oldala

 

GINOP-6.1.3-17-2018-00006 - Idegen nyelvi készségek fejlesztése Mátészalka és vonzáskörzetében élő lakosság körében

Az Idegen nyelvi készségek fejlesztése című GINOP-os pályázat oldala

 

A Határtalanul Program oldala

 

TIOP-3.1.1/08/1/2008-0016 - A Szatmár-Beregi TISZK infrastrukturális fejlesztése

 

TÁMOP-2.2.3-07/2-2F-2008-0013 - A Szatmár-Beregi TISZK szakmai fejlesztése



Osztály: 1./13.ap-1./13.fa

Osztályfőnök: Szűcsné Kerti Éva

Balogh-Mikolai Noémi
Bartha Tünde
Bezdek Adrienn Evelin
Bogdán Nikolett
Cseh Krisztiánné
Csuri Barbara
Eötvös Richárd
Eszenyi Györgyné
Filepné Bíró Eliza Betta
Gódorné Varga Renáta
Gyurkó Lászlóné
Horváth Tünde
Huszti Zoltánné
Jaczináné Farkas Anita
Jakabné Márton Klára
Jónásné Berki Beáta
Kálmándi Andrea
Kiss Emese Mónika
Kiss Ferenc
Kovács Henrietta
Márián Ágnes
Nagy Nikoletta
Rácz Katalin
Simák Dorina
Soltész Valentina
Soma Ilona Judit
Szarka Fanni
Szász Marianna
Szikora Patricia
Szondi Mónika
Tóthné Kósa Mária
Tősér-Huszti Zsófia
Zákányné Nagy Anikó

 

Osztály: 1./13.gya-1./13.gym

Osztályfőnök: Jágri Ilona

Aranyos Zsófia
Bartha Noémi
Bartusz Evelin
Béresné Erdős Tímea
Bicsák Viktória
Császár-Plébán Zsanett
Deres-Szegedi Bettina
Gazi Tamás
Gereben Gábor
Horváth-Kin Lilla
Kállainé Bartha Beáta
Karácsony János
Katona Judit
Kiss Jusztina
Kiss Nikoletta
Kiss Nóra Nikolett
Koleszár-Matyi Viktória
Krausz Mária Magdolna
Nagy Zoltán Gergő
Pásztor Emese
Schrek Zsuzsa
Szabó Ágnes Adél
Szabóné Csillag Adrienn
Szücs Molli Bernadett
Tarcaliné Kiss Szilvia
Tóth Bianka Mónika
Tóth Eszter
Vakarcs Viktória
Varga Andrea

 

Osztály: 1./13.p-1./13.g

Osztályfőnök: Kötél Sándor Zsolt

Balogh Cintia Bianka
Balogh Dóra
Balogh-Nagy Anita Krisztina
Bor Attila
Borbély Attila
Bródi Miklós
Csolti Roland Krisztián
Katkó Erika
Katkó László
Kósa Barbara Gréta
Kovács Richárd Lajos
Miskolczi Ferenc
Mráz Nikoletta
Nagy Dóra
Nyiregyházi Ágnes
Papp Zsolt
Sarkadi László
Sarkadi Nándor
Szabó Róbert
Szántó Judit
Szokol Attila
Szucsikné Kiss Mariann
Tarnócziné Palotai Rita
Telegdi Zsolt
Tivadari Bernadett
Tóth Péter
Tőkésné Csurai Orsolya
Törökné Török Alexandra
Zámbó Krisztiánné Bakos Anita
Zámbó Vivien

 

Osztály: 2./14.gy

Osztályfőnök: Házi Sándor Zoltánné

Bakosné Kunder Erzsébet Éva
Bélbász Kira Lea
Bócsi Máté Áron
Csicsákné Papp Anita
Drabik Zsófia
Drabikné Nagy Zsuzsanna
Győrfi-Várkonyi Kitti
Halászi Noémi
Hamvas István
Iván Csilla
Izsóné T. Jakab Dóra
Kiss Evelin
Kun Dóra
Laczkó-Dávid Brigitta
Miklósi Szabina
Morong-Tircsi Bernadett
Nagy Andrea
Nagy-Kasza Dóra
Pásztorné Kelemen Nikoletta
Porkoláb Tünde
Savrnoh-Kovács Ibolya
Subáné Orosz Adrienn
Tarr Katalin
Toldi Judit

 

Osztály: 2./14.gym-2./14.ap

Osztályfőnök: Tóth-Vonház Linda

Balogh Dorina
Bartháné Baráth Erika
Biró Adrienn
Biró Zoltánné
Csuporné Kiss Ildikó Katalin
dr Bodó Attila Tamás
Eichammerné Istók Judit
Izbéki Krisztina
Jármi Fanni
Jónás Petra
Juhász Alexandra
Kanyó Ágnes Ilona
Katona Györgyné
Kertészné Lengyel Anita
Kovács Andrea
Kovács Rebeka
Lovas Zita
Lőrincz Dávid
Lukács Patrícia
Molnár-Kozma Szilvia
Nagy Barbara
Nagyné Gajdos Ildikó
Nyiregyháziné Misley Katalin Lilla
Oláh Alexandra
Oláh Anita
Papp Alina Speranta
Pintyéné Apáti Katalin
Sándorné Slachta Renáta
Somogyi Eszter
Szabó Viktória
Szakács Józsefné
Szépné Németh Erika
Tordai Nikolett
Tóthné Nyilas Annamária
Varga Anikó
Vári Dalma
Vasasné Lázár Erika

 

Osztály: 2./14.p-2./14.g

Osztályfőnök: Varga Zsolt

Bajnai Tímea
Csomós Ferenc
Filep Orsolya
Ganyu Dániel Róbert
Gergely Dániel
Gyuricska Csaba
Huszti Ferenc
Kalucza Ilona
Kovács István Tamás
Lator Emma
Mahucs Magdolna
Majer János
Mitrócsák Dániel
Pál Vivien
Papp János
Plébán Patrícia
Samuné Mitró Ivett
Simon András
Sultész Attila
Szabó Alexandra
Szabó József
Szoták Tamás
Telegdi Richárd
Ujlaky Zsolt
Vadász Tamás

A Gépészeti Facebook oldala     A Gépészeti Youtube csatornája

E-Napló

A KRÉTA oldala
Google Play áruház oldala

A tanítási órák rendje

OSense O-Sense