Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Mátészalkai Szakképzési Centrum

Felnőttoktatás

Informatikai partnerünk

Elismeréseink

Kapcsolódó oldalak

 Mátészalkai Szakképzési Centrum

-----

 -----

 -----

 -----

 -----

Pályázataink

EFOP-3.1.9-17-2017-00008 - Iskolapad újratöltve - „Gépészeti újratöltve”

 

 

TIOP-3.1.1/08/1/2008-0016 - A Szatmár-Beregi TISZK infrastrukturális fejlesztése

 

TÁMOP-2.2.3-07/2-2F-2008-0013 - A Szatmár-Beregi TISZK szakmai fejlesztése



Kedves Lénárd fővédnök, Kovács Sándor országgyűlési képviselő, Szabó István Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Közgyűlés alelnöke, Dr. Hanusi Péter polgármester, Fülöp István a Mátészalkai Járási Hivatal vezetője, Torma Tamás alpolgármester, Nagy József igazgató MSZC Gépészeti Szakgimnázium, Kerezsi István igazgató Baross László Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépisk. és Koll., Péter István igazgató MSZC Kállay Rudolf Szakközépiskola, Stamuszné Végh Anikó gazdasági főigazgatóhelyettes MSZC, Láposi Zoltán igazgatóhelyettes MSZC Gépészeti Szakgimnázium, Barkován Ferenc igazgatóhelyettes MSZC Gépészeti Szakgimnázium, Nagy Zoltán gyakorlati oktatásvezető MSZC Déri Miksa Szakközépisk., Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola – Tóth Béla, Filep László táncpedagógus, Csizmadia József vállalkozó, Opel Magocsa Kft., Bodóék Festékboltja, Kelet-Agóra, Hegedűs Szerszámbolt, New World, Benedek István MAKITA, MSG Szerelvénygyártó Kft, Rózsa és Fiai, Dobos László, Nobilis Zrt. - Novák Tibor,

Albi horgászbolt, Alfi-Ker, Bacskó Noémi, Bakos-Koncz Annamária, Baksa Ádám, Balogh Ádám 10.b, Balogh Róbert 10.a, Balogh Sándorné, Bánhalmi Imréné, Bársony Márk 11.e, Beauty Táska - Nagyné Pető Csilla, Bene Gyula, Benevia Kft. - Puskás Csaba, Borbély Attila, Borbély-Kiss Tünde - BABA-MAMA Börze, Boros Máté, Bródi Viktor, Chocolate Brown - Szabóné Erdei Beáta, Czellár István, Csizmadia Tamara 9.d, Csordás Péter 10.d, Darabánt Dávid 11.e, Deák Dominik, Deme Endre, Demeter János, Design Textil - Cseh Kata, DiehlAviation, Dienes Glória 11.d, Dr. Bugyáné Dajka Judit, Dr. Heizer Antal- GESTACIÓ Bt., Dr. Szászi István, Egészségügyi Munkaközösség, Elek Sándor, Elektrosarok Szabó József, Erdős Alex 11.e, ERVO – Vonház Tibor, Fecske család, Fejér Gábor, Fekete Gábor–CybernetComputers, Fényes Fitness&Gym Kersánszki Anita, Filep Ernőné, Függönyvarázs -Vass Herczeg Erika, Fülöp Ákos, Fülöp Arnold, Gaál Gergő Levente 11.c, Grillázs Cukrászda-Szabó Sándor, GROVI Kft. Vizler Tibor, Grózinger Attila, Györfi János vállalkozó, Hajdú György, Halászné Kónya Hajnalka, Házi Sándor Zoltánné, Horlux Kft. - Horilla János, Ilku Alex – Szöllösi Réka 12.e, Jakab György, Jakab János, Jónás Lajos, Kassai László, Kati Optika - Szováti Tiborné, Kedves Kitti, Kerékgyártó Sándor, Kincs Levente 9.b, Kiss Roland, Kosztyu Miklós, Kötél Sándor Zsolt, Lakatosné Kádár Ágnes, Dr. Láposi Szilárd, Lengyel István, Lengyel Zoltán, Litva Patrik 11.a, Lőrincz Balázs 11.a, Lőrincz Petra 9.d, Lukács Krisztina, MARGOPTIK - Kovács Sándorné, Milka László, Móricz Szabolcs 10.d, Mózsik Gábor 11.a, Nagy Attila, Nagy Csilla 11.a,Nagy Gergő, Nagy János, Németh-Darabánt Zsanett, Nyiregyházi László, Nyíri Lajos, OptiKujbus Szemüveg Szaküzlet, Orosz Edit, Oroszné Bundovics Nelli, Öcsi Hús Zrt.- Zemlényi Tibor, Ördög Anna, Papirusz Papírbolt - Nagy Józsefné, Papné Márton Gyöngyi, Papp Ádám, PARMEN Konzervipari Zrt., Pénzes Zoltán, Plesu Ádám , Plesu Csaba, Pusztai Ákos, Reményi László, Rimili Kerékpár szaküzlet, Róka Attila 10.a, Sarkadi Bálint, Sarkadi Vivien, Semencki Károly, Séra László, Simon Ivett 11.a, Soltész Ferenc, Somlyai Márk 10.b, Stamusz Gábor, Szabad Attila 11.a, Szabó Ágnes, Szabó Gábor, Szabó Krisztina 11.e, Szabóné Erdei Beáta, SZAL-TÓ Tóth Attila –Szalai Árpád, Székely Beáta, Szépérzék Virágüzlet, Szilágyi Imre, Szilvai és Társa Kft.,SZI-ZO Sport –Papik Szilárd, Szluka Máté, Szondi Gergő 11.a, Szűcsné Kerti Éva, Szülői Munkaközösség, Tisza Csaba – Diákcsemege, Tordai Petra 10.d, Tóth Árpád Krisztián, Tóth Dénes, Tóth Eszter 11.e, Tóthné Veress Melinda, Tömöriné Józsa Beáta, Vad Szilvia, Varga Dominik, Varga Zsolt Márk 10.b, Vasas Szakszervezet - Tóth Árpádné, Véghné Tomkó Beáta, Vékony János Autósmink Kft., Placc Bisztró, Veréczi Zoltán.

Osztályok: 10.a, 10.b, 11.b, 12.b, 12.d, 12.e, 13.d, 13.f, 14.d, 9.a, 9.b, 9.d, 9.e, 10.c, 10.e, 11.a, 11c ,11d, 11e, 12a, 12c, 13.b, 9.c.

Kérjük Önöket, hogy adójuk 1%-val segítsék további munkánkat! Adószámunk: 18804177-1-15

E-Napló


A tanítási órák rendje

Eseménynaptár

Nincsenek események
December 2019
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Térítésmentes angol órák

Ápolói ösztöndíj program

Pénz7