Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Mátészalkai Szakképzési Centrum

Felnőttoktatás

Informatikai partnerünk

Elismeréseink

Kapcsolódó oldalak

 Mátészalkai Szakképzési Centrum

-----

-----

 NSZFH

-----

 -----

 -----

Pályázataink

EFOP-3.1.9-17-2017-00008 - Iskolapad újratöltve - „Gépészeti újratöltve”

 

GINOP-6.1.3-17-2018-00006 - Idegen nyelvi készségek fejlesztése Mátészalka és vonzáskörzetében élő lakosság körében

 

 

TIOP-3.1.1/08/1/2008-0016 - A Szatmár-Beregi TISZK infrastrukturális fejlesztése

 

TÁMOP-2.2.3-07/2-2F-2008-0013 - A Szatmár-Beregi TISZK szakmai fejlesztése



Eredmények:

Gépész-Bencs Nyíregyháza 6-0 (Bihari Nikolett 2, Szőke Eszter 2, Lőrincz Karola, Szabados Ráhel)
Gépész-Inczédy Nyíregyháza 1-0 (Bihari Nikolett)
Elődöntő: Gépész-Sipkay Nyíregyháza 0-0, hetesekkel 0-2
3-4. helyért: Gépész-Inczédy Nyíregyháza 0-0, hetesekkel 3-2

A fiúk a ’D’ csoportot száz százalékos eredménnyel, kilenc ponttal nyerték, többek között magabiztosan legyőzve a komplett Bozsik Akadémiás kerettel érkező nyíregyházi Széchenyi csapatát. Ezt követően a négy csoportgyőztes küzdött meg a végső helyezésekért, a mieink összesítésben a második helyen végeztek, így készülhetnek a 2018. májusi budapesti országos döntőre.

Eredmények:

Gépész-Széchenyi Nyíregyháza 2-1 (Vass Richárd, Farkas Zoltán)
Gépész-Csiha Hajdúnánás 6-0 (Vass Richárd 3, Farkas Zoltán, Lakatos Erik, Ötvös Szabolcs)
Gépész-Tiszavasvári 7-0 (Vass Richárd 2, Farkas Zoltán 2, Kiss István , Lakatos Erik Ötvös Szabolcs)
Négyes döntő:
Gépész-Sipkay Nyíregyháza 1-1 (Vass Richárd) hetesekkel 2-0
Gépész-Bánki Nyíregyháza 0-0, hetesekkel 3-2
Gépész-Déri Mátészalka 0-2

A szervezők mind a lányoknál, mind pedig a fiúknál iskolánk tanulóját választották a torna legjobb játékosának. A lányoknál Bihari Nikolett (14.e), míg a fiúknál Vass Richárd András (13.e) érdemelte ki a címet.

A keretek:

Lányok: Bulyáki Hajnalka 9.c, Turányi Barbara Anett 11.d, Deák Vivien 13.b, Szőke Eszter Anna 10.e, Bihari Nikolett 14.e, Szabados Ráhel 12.a, Turányi Kitti Nóra 12.e, Gál Panna 10.e, Lőrincz Karola 11.d, Láng Elizabet 11.d. Csapatvezető: Plesu Ádám

Fiúk: Kézi Csaba 13.c, Zakor Gergő 12.d, Kiss István Ádám 12.e, Lakatos János Erik 12.e, Vass Richárd András 13.e, Farkas Zoltán Richárd 11.a, Rimili Péter Viktor 12.b, Ötvös Szabolcs 10.c, Huszti Péter 10.c. Csapatvezető: Kosztyu Miklós.

E-Napló


A tanítási órák rendje

Eseménynaptár

Nincsenek események
Február 2020
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Térítésmentes angol órák

Ápolói ösztöndíj program

Pénz7

OSense O-Sense