2014. április 16-án befejeződtek az idei Osztálybajnokság küzdelmei. A torna során lejátszott 83 mérkőzésen 304 gól született, az elsőt Lóczi Zoltán (10.b ’A’ csapat), az utolsót Vass Richárd (9.e ’A’ csapat) szerezte. A nevező csapatok többé-kevésbé próbálták tudásuk legjavát nyújtani, így izgalmas mérkőzéseket láthatott délutánonként a szépszámú közönség.Sajnos két csapat több alkalommal sem tudott kiállni, ezért őket kizárták a szervezők.
Plesu Ádám tanár úr vállalta magára ezúttal is a szervezést, a benevezett 26 csapatot két alsós (9-10.) és a két felsős (11-12-13-14.) csoportra osztotta, ahonnan az első két helyezett jutott tovább az elődöntőkbe.
Az iskola bajnoka címet végül a 11.e osztály ’A’ csapata nyerte el, miután a felsős „házidöntőben” a 11.e ’B’ csapata elleni büntetőpárbajban aratott sikere után a Szuperdöntőben a 9.e ’A’ csapatát 3-1-re múlták felül Kovács Ricsiék.
A szervezők ezúton mondanak köszönetet a torna játékvezetőjének, Gere Sándornak, aki önzetlen munkájával immáron öt éve, a kezdetek óta segíti a rendezvény sikerét.
A döntők napján hetes rúgó versennyel indult a program, az 50 résztevő közül Kézi Bertalan (13.a) nyerte a büntetőpárbajt és ezzel a díszes serleget. A torna lezárásaként lejátszott tanár-diák meccset idén is a tanárok nyerték.
9-10. évfolyam: 3-4. helyért: 10.b 'A' csapat-10.b 'B' csapat 2-5 (gólszerzők: Lóczi Zoltán, Tisza Dániel, illetve Biró Sándor 2, Fodor Csaba, Barkasz Gyula, Filep Norbert)
11-12-13-14. évfolyam: 3-4. helyért: 11.c-14.c 'B' csapat 2-3 (gólszerzők: Budaházi Tibor, Gergely Bence, illetve Juhász László 2, Zakor János)
9-10. évfolyam: DÖNTŐ: 10.a-9.e 'A' csapat 1-3 (gólszerzők: Vakarcs Imre, illetve Vass Richárd 2, Zsigó Levente)
11-12-13-14. évfolyam: DÖNTŐ: 11.e 'A' csapat-11.e 'B' csapat 2-2 (gólszerzők: Kendl István 2, illetve Horváth Mátyás, Póti Bence)
SZUPERDÖNTŐ AZ ISKOLA BAJNOKA CÍMÉRT: 9.e 'A' csapat-11.e 'A' csapat 1-3 (gólszerzők: Vass Richárd, illetve Kovács Richárd, Bakos Zoltán, Dara Péter)
DIÁKOK VÁLOGATOTTJA-TANÁROK VÁLOGATOTTJA MÉRKŐZÉS 3-5 (gólszerzők: Zakor János 3, illetve Nagy Attila 2, Láposi Zoltán 2, Barkován Ferenc)
9-10. évfolyam:
1. helyezett: 9.e 'A' csapat (Kosztyu Márk, Bégány Martin, Vass Richárd, Rácz Zsolt, Zsigó Levente, Katona Bence)
2. helyezett: 10.a (Gáspár Dávid, Kiss Tamás, Antal Szabolcs, Rézműves Tamás, Bartha Ferenc, Vakarcs Imre)
3. helyezett: 10.b 'B' csapat (Szász Tamás, Biró Sándor, Filep Norbert, Barkasz Gyula, Fodor Csaba)
4. helyezett: 10.b 'A' csapat (Bartha Márk, Éles Patrik, Lóczi Zoltán, Maticsák Dániel, Tisza Dániel, Kapin Tamás, Bársony Bence)
11-12-13-14. évfolyam:
1. helyezett: 11.e 'A' csapat (Mizsei Márk, Kovács Richárd, Bakos Zoltán, Dara Péter, Kendl István, Bulyáki Sándor)
2. helyezett: 11.e 'B' csapat (Viski János, Mészáros Tamás, Horváth Mátyás, Varga Attila, Póti Bence, Balogh Patrik)
3. helyezett: 14.c 'B' csapat (Gergely Richárd, Juhász László, Kiss Tibor, Németh Gábor, Ombodi Máté, Zakor János)
4. helyezett: 11.c (Szabó Tamás, Gergely Bence, Gergely Máté, Budaházi Tibor, Lekka Gergő, Szotkó Krisztián)
Különdíjasok:
9-10. évfolyam:
A torna legjobb játékosa: Fodor Csaba (10.b 'B' csapat)
A torna legjobb kapusa: Kosztyu Márk (9.e 'A' csapat)
A torna gólkirálya: Vakarcs Imre (10.a) - 22 góllal
11-12-13-14. évfolyam:
A torna legjobb játékosa: Mészáros Tamás (11.e 'B' csapat)
A torna legjobb kapusa: Mizsei Márk (11.e 'A' csapat)
A torna gólkirálya: Zakor János (14.c 'B' csapat) - 13 góllal
A büntetőrúgó verseny győztese: Kézi Beralan (13.a)