Gépészeti Technikum és Kollégium

Mátészalkai Szakképzési Centrum

COVID-19 járványhelyzettel kapcsolatos eljárásrend

Felnőttképzés - 2021/2022

Informatikai partnerünk

Informatikai partnerünk az Elektrix Rendszerház

Elismeréseink

A CodeWeek oldala

Kapcsolódó oldalak

 A Mátészalkai Szakképzési Centrum oldala

-----

Az Innovatív Képzéstámogató Központ oldala

-----

 Az NSZFH oldala

-----

A felvi.hu oldala

 -----

Az Oktatási Hivatal oldala

 -----

A Diákoldal elérhetősége

Pályázataink

EFOP-3.1.9-17-2017-00008 - Iskolapad újratöltve - „Gépészeti újratöltve”

Az Iskolapad újratöltve EFOP-os pályázat oldala

 

GINOP-6.1.3-17-2018-00006 - Idegen nyelvi készségek fejlesztése Mátészalka és vonzáskörzetében élő lakosság körében

Az Idegen nyelvi készségek fejlesztése című GINOP-os pályázat oldala

 

A Határtalanul Program oldala

 

TIOP-3.1.1/08/1/2008-0016 - A Szatmár-Beregi TISZK infrastrukturális fejlesztése

 

TÁMOP-2.2.3-07/2-2F-2008-0013 - A Szatmár-Beregi TISZK szakmai fejlesztése



 

 9-10. évfolyam: 3-4. helyért: 10.b 'A' csapat-10.b 'B' csapat 2-5 (gólszerzők: Lóczi Zoltán, Tisza Dániel, illetve Biró Sándor 2, Fodor Csaba, Barkasz Gyula, Filep Norbert)

11-12-13-14. évfolyam: 3-4. helyért: 11.c-14.c 'B' csapat 2-3 (gólszerzők: Budaházi Tibor, Gergely Bence, illetve Juhász László 2, Zakor János)

9-10. évfolyam: DÖNTŐ: 10.a-9.e 'A' csapat 1-3 (gólszerzők: Vakarcs Imre, illetve Vass Richárd 2, Zsigó Levente)

11-12-13-14. évfolyam: DÖNTŐ: 11.e 'A' csapat-11.e 'B' csapat 2-2 (gólszerzők: Kendl István 2, illetve Horváth Mátyás, Póti Bence)

SZUPERDÖNTŐ AZ ISKOLA BAJNOKA CÍMÉRT: 9.e 'A' csapat-11.e 'A' csapat 1-3 (gólszerzők: Vass Richárd, illetve Kovács Richárd, Bakos Zoltán, Dara Péter)

DIÁKOK VÁLOGATOTTJA-TANÁROK VÁLOGATOTTJA MÉRKŐZÉS 3-5 (gólszerzők: Zakor János 3, illetve Nagy Attila 2, Láposi Zoltán 2, Barkován Ferenc)

9-10. évfolyam:

1. helyezett: 9.e 'A' csapat (Kosztyu Márk, Bégány Martin, Vass Richárd, Rácz Zsolt, Zsigó Levente, Katona Bence)
2. helyezett: 10.a (Gáspár Dávid, Kiss Tamás, Antal Szabolcs, Rézműves Tamás, Bartha Ferenc, Vakarcs Imre)
3. helyezett: 10.b 'B' csapat (Szász Tamás, Biró Sándor, Filep Norbert, Barkasz Gyula, Fodor Csaba)
4. helyezett: 10.b 'A' csapat (Bartha Márk, Éles Patrik, Lóczi Zoltán, Maticsák Dániel, Tisza Dániel, Kapin Tamás, Bársony Bence)

11-12-13-14. évfolyam:

1. helyezett: 11.e 'A' csapat (Mizsei Márk, Kovács Richárd, Bakos Zoltán, Dara Péter, Kendl István, Bulyáki Sándor) 
2. helyezett: 11.e 'B' csapat (Viski János, Mészáros Tamás, Horváth Mátyás, Varga Attila, Póti Bence, Balogh Patrik) 
3. helyezett: 14.c 'B' csapat (Gergely Richárd, Juhász László, Kiss Tibor, Németh Gábor, Ombodi Máté, Zakor János)
4. helyezett: 11.c (Szabó Tamás, Gergely Bence, Gergely Máté, Budaházi Tibor, Lekka Gergő, Szotkó Krisztián)

Különdíjasok:

9-10. évfolyam:

A torna legjobb játékosa: Fodor Csaba (10.b 'B' csapat)
A torna legjobb kapusa: Kosztyu Márk (9.e 'A' csapat)
A torna gólkirálya: Vakarcs Imre (10.a) - 22 góllal

11-12-13-14. évfolyam:

A torna legjobb játékosa: Mészáros Tamás (11.e 'B' csapat)
A torna legjobb kapusa: Mizsei Márk (11.e 'A' csapat)
A torna gólkirálya: Zakor János (14.c 'B' csapat) - 13 góllal

A büntetőrúgó verseny győztese: Kézi Beralan (13.a)

A Gépészeti Facebook oldala     A Gépészeti Youtube csatornája

E-Napló

A KRÉTA oldala
Google Play áruház oldala

A tanítási órák rendje

Térítésmentes angol órák

Térítésmentes angol órák oldala

Ápolói ösztöndíj program

Az ápolói ösztöndíj oldala

Pénz7

A Pénz7 tematikus oldala